Skvělý podzim našich žákovských mužstev

Naši žáci válcují Šumperský okres.

Po konci podzimní části mladší žáci a mladší přípravka vedou svoje soutěže.

Žáci mladší přípravky za sebou nechali i mužstva Šumperka a Zábřeha.

Starší žáci skončil po podzimu na 3. místě.

Starší přípravka hraje ještě jedno utkání a průběžně je na 4. místě.

Konečné tabulky našich žákovských mužstev po podzimní části naleznete zde

Zaci – starsi Okresni prebor skupina A

Zaci – mladsi Okresni prebor skupina B

Pripravka – mladsi Okresni prebor skupina B

Následující program

Naše žákovská mužstva již ukončili podzimní část, kromě starší přípravky (dohrávka)

Následující program

Starší přípravka přivítá doma 24.10. v 16:30 Maletín

Mužstvo mužů a dorostu jedou pro v neděli 28.10. pro důležité body do Dubicka
Dorost hraje v 11:00
Muži hrají ve 14:00

Aktuální výsledky 20 – 21.10.

MužiŠtíty Libina 0 - 1 po penaltách
DorostŠtítySobotín4 - 12 M.Kubíček,2 H.Holly
Starší žáciŠtítyVikýřovice10 - 03 R.Žejdlík,3 F.Kozák,
R.Světlík,P.Pospíšil,
T.Herák,J.Roučka
Mladší žáciŠtítyDubicko8 - 12 J.Valenta,2 P.Pospíšil,
2 V.Krobot,M.Knápek,
O.Verner
Mladší přípravkaŠtítySudkov7 - 65 D.Jurenka,2 O.Kotraš

Program našich mužstev 12. – 13. 10.

Sobota 13.10.MužiPísečnáŠtíty 15:00
Sobota 13.10.DorostRapotínŠtíty10:00
Sobota 13.10.Starší žáciSobotínŠtíty15:00
Neděle 14.10Starší žáciŠtítyLesnice11:00
Sobota 13.10.Mladší žáciLibinaŠtíty12:00
Neděle 14.10Starší přípravkaMohelniceŠtíty9:30
Sobota 13.10.Mladší přípravkaLošticeŠtíty10:30

Aktuální tabulky

Aktuální tabulky naleznete zde
muži
OP dorost
OP mladší žáci
OP starsi pripravka
Okresni prebor mladsi pripravka

Výsledky našich mužstev

MužiŠtíty Žulová 6 - 13 T.Teffer,2 Š.Nykel,M.Šín
DorostŠtítyLesnice2 - 02 M.Jandejsek
Mladší žáciŠtítyLesnice10 - 03 P.Pospíšil,2 M.Knápek,
2 O.Verner,E.Krobot,
D.Talpa,L.Pospíšil
Starší přípravkaLesniceŠtíty8 - 157 T.Šponar,2 T.Blumel,
2 J.Šlesingr,2 D.Jurenka
,V.Havlíček,V.Olbort
Mladší přípravkaŠtítyRovensko9 - 7D.Jurenka,4 D.Lakomý,
M.Minář

Následující program 6. – 7. 10

Sobota 6.10.MužiŠtíty Žulová 15:00
Neděle 7.10. DorostŠtítyLesnice13:30
Neděle 7.10. Starší žáciŠtítyLesnice10:30
Úterý 2.10.Mladší žáciŠtítySudkov16:30
Neděle 7.10.Mladší žáciŠtítyLesnice9:00
Sobota 6.10.Starší přípravkaLesniceŠtíty11:15
Sobota 6.10.Mladší přípravkaŠtítyRovensko9:00

Výsledky 29. a 30.9.

MužiLesniceŠtíty 1 - 0 tabulka-muži
DorostŠtítyNový Malín 0 - 1 tabulka-dorost
Starší žáciŠtíty Sudkov 7 - 0 3 J.Macek,3 R.Žejdlík,
J.Roučka
tabulka-st.žáci
Starší přípravkaŠtítyRovensko12 - 66 T.Šponar,3 D.Jurenka,
2 J.Žerníček,D.Lakomý
tabulka-st.přípravka
Mladší přípravkaLesniceŠtíty6 - 9 3 O.Kotraš,2 D.Jurenka,2 D.Lakomý,
M.Minář,J.Havlíček
tabulka-ml.přípravka

Následující program 29. – 30.9.

Neděle 30.9.MužiLesniceŠtíty 15:30
Neděle 30.9.DorostŠtítyNový Malín13:30
Neděle 30.9.Starší žáciŠtítySudkov10:30
Neděle 30.9.Mladší žáciŠtítySudkov9:00
Sobota 29.9.Starší přípravkaŠtítyRovensko10:15
Neděle 30.9.Mladší přípravkaLesniceŠtíty10:45

Výsledky-sobota 22.9.

První vítězství mužů, ale pouze za dva body.

Po mnoha neproměněných šancích, a především pak díky hrubé chybě rozhodčích (neodmávaný ofsid) bereme za vítězství na penalty pouze dva body.

Radost nám dělají žákovská mužstva. Mladší přípravka po vítězství nad Šumperkem A je na prvním místě. Na průběžném prvním místě jsou také mladší žáci.

MužiŠtítyStaré město 3 - 2 p J.Lakomý,T.TefferTabulka-muži
DorostRudaŠtíty0 - 1 pTabulka-dorost
Starší žáciVelké LosinyŠtíty3 - 1 J.MacekTabulka-st.žáci
Mladší žáciKamennáŠtíty0 - 143 L.Pospíšil,2 P.Pospíšil,
2 D.Talpa,2 D.Švéda,
2 V.Krobot,Z.Jedinák,
J.Juránek,J.Hejl
Tabulka-ml.žáci
Starší přípravkaLošticeŠtíty7 - 54 J.Šlesinger,T.ŠponarTabulka-st.přípravka
Mladší přípravkaŠtítyŠumperk A12 - 84 D.Jurenka,3 V.Kubíčková,
3 D.Lakomý, 2 O.Kotraš
Tabulka-ml.přípravka
Podporují sport ve Štítech