Nezařazené

Příprava na jarní sezonu zahájena

Přípravné zápasy našich mužů

neděle 3.2. Dolní Čermná – Štíty 14:00 UT Lanškroun (3 : 5)

sobota 9.2. Loučná nad Desnou – Štíty 14:00 UT Šumperk (2 : 3)

úterý 12.2. Šumperk(dorost) -Štíty 17:00 UT Šumperk

sobota 23.2. Hrabišín – Štíty 12:00 UT Šumperk

neděle 3.3. Tatenice – Štíty 12:00 UT Lanškroun

sobota 9.3. Bratrušov – Štíty 9:00 UT Šumperk

Vysoká výhra nad Sudkovem

Našim mužům se povedl poslední podzimní zápas a v předehrávce jarní části zvítězili v Sudkově 6 : 1

Fotbalová sezona ještě nekončí

Mužstvo mužů předehrává jarní zápas se Sudkovem. Zápas se hraje v sobotu ve 14:00 v Sudkově. Všichni věříme, že naše mužstvo potvrdí 3 body z Dubicka a přiblížíme se klidnému středu tabulky.

Povinné body z Dubicka

Mužstvo mužů i dorost vezou vítězství z Dubicka. Starší přípravka potvrdila skvělý podzim našich žákovských mužstev a zakončila podzimní část sezony vítězstvím nad mužstvem Maletína.

MužiDubickoŠtíty1 - 2L.Doležal,T.Verner
DorostDubickoŠtíty4 - 13 M.Kubíček,2 J.Kozák,
2 T.Votroubek,J.Straka,
M.Všetíček,J.Holubec,
T.Hudousek
Starší přípravkaŠtítyMaletín13 - 96 T.Šponar,3 T.Blumel,
2 J.Šlesingr,J.Žerníček,
D.Lakomý

Tabulky po podzimní části sezony:
muži: Muži 1. B třída skupina C

dorost: Dorost – starší Okresní přebor skupina A

St. přípravka:Přípravka – starší Okresní přebor skupina B

Skvělý podzim našich žákovských mužstev

Naši žáci válcují Šumperský okres.

Po konci podzimní části mladší žáci a mladší přípravka vedou svoje soutěže.

Žáci mladší přípravky za sebou nechali i mužstva Šumperka a Zábřeha.

Starší žáci skončil po podzimu na 3. místě.

Starší přípravka hraje ještě jedno utkání a průběžně je na 4. místě.

Konečné tabulky našich žákovských mužstev po podzimní části naleznete zde

Zaci – starsi Okresni prebor skupina A

Zaci – mladsi Okresni prebor skupina B

Pripravka – mladsi Okresni prebor skupina B

Následující program

Naše žákovská mužstva již ukončili podzimní část, kromě starší přípravky (dohrávka)

Následující program

Starší přípravka přivítá doma 24.10. v 16:30 Maletín

Mužstvo mužů a dorostu jedou pro v neděli 28.10. pro důležité body do Dubicka
Dorost hraje v 11:00
Muži hrají ve 14:00

Aktuální výsledky 20 – 21.10.

MužiŠtíty Libina 0 - 1 po penaltách
DorostŠtítySobotín4 - 12 M.Kubíček,2 H.Holly
Starší žáciŠtítyVikýřovice10 - 03 R.Žejdlík,3 F.Kozák,
R.Světlík,P.Pospíšil,
T.Herák,J.Roučka
Mladší žáciŠtítyDubicko8 - 12 J.Valenta,2 P.Pospíšil,
2 V.Krobot,M.Knápek,
O.Verner
Mladší přípravkaŠtítySudkov7 - 65 D.Jurenka,2 O.Kotraš

Program našich mužstev 12. – 13. 10.

Sobota 13.10.MužiPísečnáŠtíty 15:00
Sobota 13.10.DorostRapotínŠtíty10:00
Sobota 13.10.Starší žáciSobotínŠtíty15:00
Neděle 14.10Starší žáciŠtítyLesnice11:00
Sobota 13.10.Mladší žáciLibinaŠtíty12:00
Neděle 14.10Starší přípravkaMohelniceŠtíty9:30
Sobota 13.10.Mladší přípravkaLošticeŠtíty10:30

Aktuální tabulky

Aktuální tabulky naleznete zde
muži
OP dorost
OP mladší žáci
OP starsi pripravka
Okresni prebor mladsi pripravka

Výsledky našich mužstev

MužiŠtíty Žulová 6 - 13 T.Teffer,2 Š.Nykel,M.Šín
DorostŠtítyLesnice2 - 02 M.Jandejsek
Mladší žáciŠtítyLesnice10 - 03 P.Pospíšil,2 M.Knápek,
2 O.Verner,E.Krobot,
D.Talpa,L.Pospíšil
Starší přípravkaLesniceŠtíty8 - 157 T.Šponar,2 T.Blumel,
2 J.Šlesingr,2 D.Jurenka
,V.Havlíček,V.Olbort
Mladší přípravkaŠtítyRovensko9 - 7D.Jurenka,4 D.Lakomý,
M.Minář
Podporují sport ve Štítech