Tabulky

 

Průběžné i konečné tabulky všech družstev najdete na isfotbal.cz

KONEČNÉ TABULKY ročník 2016 – 2017

Muži – I.B třída skupina C  OKFS

1. LEŠTINA 26 19 0 7 81:35 57
2. LESNICE 26 18 0 8 49:17 56
3. JINDŘICHOV 26 17 0 9 79:41 52
4. POSTŘELMOV 26 16 0 10 57:40 50
5. PÍSEČNNÁ 26 15 0 11 70:56 44
6. VIDNAVA 26 16 0 10 48:61 42
7. ST. MĚSTO 26 13 0 13 59:54 41
8. ŠTÍTY 26  11  15  57:47  36 
9. SUDKOV 26 12 0 14 74:56 35
10. BLUDOV 26 11 0 15 38:51 34
11. N. MALÍN 26 12 0 14 47:72 34
12. ZL. HORY 26 9 0 17 37:54 30
13. HRABIŠÍN 26 8 0 18 21:64 20
14. JAVORNÍK 26 5 0 21 25:94 15

Dorost – Okresní přebor

1. BLUDOV 24 22 0 2 135:20 66
2. ZVOLE 24 16 3 5 94:44 51
3. MIKULOVICE 24 15 2 7 87:35 47
4. ČESKÁ VES 24 13 5 6 82:49 44
5. SUDKOV 24 13 2 9 53:64 41
6. ŠTÍTY 24 11 5 8 63:47 38
7. DUBICKO 24 11 3 10 58:75 36
8. VEL. LOSINY 24 11 2 11 99:93 35
9. N. MALÍN 24  9  3  12 56:69 30
10. OSKAVA 24 7 3 14 49:77 24
11. LEŠTINA 24 7 8 15 40:92 23
12. PETROV – SOBOTÍN 24 3 1 20 42:124 10
13. LESNICE 24 1 3 20 32:98  6

Starší žáci – Okresní přebor (7+1)

1. BLUDOV 22 19 2 1 173:22 59
2. ŠTÍTY  22  18  179:12  58
3. BOHDÍKOV 22 18 4 0 167:65 54
4. RAPOTÍN 22 16 2 4 145:30 50
5. V.LOSINY  22 13 1 8 132:55 40
6. SUDKOV  22 13 1 8 103:65 40
7. LESNICE  22  9 0 13 37:104 27
8 ZVOLE  22  6  0 16 40:119 18
8. KAMENNÁ  22 6 0 16 54:177 18
9. DUBICKO  22 4 0 16 27:107 12
10. BRATRUŠOV  22  4 0 16 37:215 12
11. ÚSOV  22 1 0 21  22:236 3

 Mladší žáci – okresní přebor skupina B

1. MOHELNICE 20 17 0 3 80:35 51
2. LEŠTINA 20 14 0 6 97:46 42
3. ŠTÍTY| 20 8 3 9 79:58 27
4. LOŠTICE B 20 8 3 9 38:52 27
5. POSTŘELMOV 20 7 1 12 49:80 22
6. SUDKOV 20 2 1 17 33:105 7

 

Starší přípravka – Okresní přebor

 

Mladší přípravka – Okresní přebor 

 

 

 

KONEČNÉ TABULKY ročník 2015 – 2016

Muži A – I.B třída skupina C  OKFS

1.  JINDŘICHOV 26 17 5 4 78:36 56
2.  BOHDÍKOV 26 16 8 2 57:22 56
3.  ŠTÍTY 26
 15  3  8  53:40 48
4.  STARÉ MĚSTO 26 14 4 8 84:36 46
5.  BLUDOV 26 12 6 8 44:54 42
6.  PÍSEČNÁ  26  12 5 9 58:54 41
7.  ZLATÉ HORY  26  12 2 12 62:75 38
8.  SUDKOV  26  10 5 11 59:52 35
9.  LESNICE  26 9  7  10  36:27  34
10.  HRABIŠÍN  26  9 6 11 41:45 33
11.  VIDNAVA  26 9 3 14 41:73 30
12.  NOVÝ MALÍN  26 7 5 14 44:64 26
13.  JAVORNÍK  26 5  6 15 32:62 21
14.  ŽULOVÁ  26 2 1 23 27:108 7

Okresní přebor – muži B

1.  LÍBIVÁ 26 17 6 3 98:29 57
2.  RUDA A  26 16 5 5 60:33 53
3.  VIKÝŘOVICE  26 14 5 7 66:43 47
4.  PETROV – SOBOTÍN  26  14 5 7 58:41 47
5.  OSKAVA  26 13 6 7 68:48 45
6.  TŘEŠTINA  26  13 3 10 60:45 42
7.  MORAVIČANY  26 12 5 9 62:63 41
8.  BRATRUŠOV  26 11 4 11 71:67 37
9.  HANUŠOVICE  26 9 5 12 47:55 32
10.  LOUČNÁ  26 7 7 12 58:79 28
11.  HRABIŠÍN B  26 8 2 16 41:68 26
12.  LESNICE B  26 7 4 15 40:54 25
13.  RAPOTÍN B  26 8 0 18 62:82 24
14.  ŠTÍTY B
 26 4
1
21
27:111
13

Oresní přebor – dorost

1.  SUDKOV 14 10 2 2 46:18 32
2.  DUBICKO  14 8 1 6 32:22 25
3.  LESNICE  14 6  3  5  35:26  21
4.  ZVOLE  14 7 0 7 35:28 21
5.  BLUDOV  14 5 3 6 37:33 18
6.  LIBINA  14 5 1 8 34:46 16
7.  POSTŘELMOV  14  4  2  8 24:50 14
8.  ŠTÍTY 14
3
4
7
37:57
13

Okresní přebor – starší žáci (7+1)

1.  BLUDOV 16 12 3 1 87:15 39
2.  RAPOTÍN  16 11 3 2 57:21 36
3.  ŠTÍTY 16
11
3
3
97:30
35
4.  SUDKOV  16  11  1  4 63:28 34
5.  PETROV-SOBOTÍN  16 7 1 8 44:46 22
6.  VEL.LOSINY 15  5  1  9  48:44  16
7.  BOHDÍKOV  16 4 1 11 46:90 13
8.  OSKAVA  16 4 0 12 44:49 12
9.  ZVOLE 15 0 0 15 8:171 0

PRŮBĚŽNÉ TABULKY (podzim 2015)

Muži A – I.B třída skupina C  OKFS

1. Staré Město 15 10 3 2 62:18 33
2. Jindřichov 15 10 3 2 41:18 33
3. Bohdíkov  15 8 6 1 32:15 30
4. ŠTÍTY A
 15  8 2
5
41:27
26
5. Bludov  15  8 2 5 31:22 26
6. Zl.Hory  15  7 1 7 33:49 22
7. Písečná  15 6 3 6 36:36 21
8. Sudkov  15  6 2 7 37:23 20
9. Lesnice  15  5 4 6 23:15 19
10. Hrabišín  15  5 4 6 26:24 19
11. Nový Malín  15  5 1 9 24:42 16
12. Vidnava  15  5 1 9 23:54  16
13. Javorník  15  3 4 8 22:38 13
14. Žulová  15  1 0 14 17:73 3

Okresní přebor – muži B

1. Petrov – Sobotín 14 9 2 3 31:23 29
2. Líbivá 13 8 3 2 53:11 27
3. Ruda A  14 8 3 3 31:21 27
4. Vikýřovice 14 7 5 2 32:20 26
5. Bratrušov 14 6 4 4 37:32 22
6. Třeština 14 6 2 6 32:26 20
7. Hrabišín B 14 6 1 7 26:26 19
8. Rapotín B  14 6 0 8 36:37 18
9. Loučná 14 4 6 4 35:38 18
10. Moravičany  13 4 5 4 29:32 17
11. Hanušovice  14 4 4 6 23:28 16
12. Oskava  14  4 4 6 23:31  16
13. Lesnice B 14 3 2 9 16:33 11
14. ŠTÍTY B  14 1 1 12 17:63 4

Oresní přebor – dorost

1. Javorník 8 8 0 0 59:9 24
2. Písečná 8 7 0 1 39:12 21
3. Bludov 8 4 1 3 23:18 13
4. ŠTÍTY 8 4 1 3 22:36 13
5. Rapotín 8 3 0 5 15:19 9
6. Česká Ves 8 3 0 5 12:23 9
7. OLPA Jindřichov 8 3 0 5 15:31 9
8. Zlaté Hory 8 2 0 6 19:37 6
9. Nový Malín 8 1 0 7 9:28 3

Okresní přebor – starší žáci

1. Bludov 9 7 2 0 55:9 23
2. Sudkov 9 7 1 1 44:12 22
3. ŠTÍTY 9 6 1 2 59:15 19
4. Rapotín 8 6 1 1 30:9 19
5. Vel.Losiny 9 4 0 5 39:23 12
6. Petrov- Sobotín 9 4 0 5 23:33 12
7. Bohdíkov 9 3 1 5 30:44 10
8. Oskava 9 3 0 6 24:25 9
9. Jedlí 8 1 0 7 19:32 3
10. Zvole 9 0 0 9 3:124 0

 

KONEČNÉ TABULKY 2014 – 2015🙂

I.A třída skupina A O KFS

 

1. Jeseník 26 23 1 2 119:17 70
2. Bohuňovice 26 17 1 8 57:32 52
3. Maletín 26 16 3 7 74:62 51
4. Troubelice  26  12 6 8 58:35 42
5. Leština  26  12 5 9 50:48 41
6. Rapotín  26  11 5 10 58:61 38
7. Bělkovice  26  9 6 11 37:46 33
8. Česká Ves  26 5 5 12 54:66  32
9. Mor.Beroun  26  10 1 15 43:60 31
10. Černovír  26  8 6 12 45:50 30
11. Jindřichov  26  8 6 12 51:65 30
12. ŠTÍTY  26  8 5 13 44:52 26
13. Loštice 26  6 8 14 42:56 24
14. Bludov  26 3 4 19 22:78 13

Okresní soutěž – muži

1. Lesnice B 18 12 4 2 60:26 40
2. ŠTÍTY B  18  11 4
3
54:27
37
3. Brníčko  18  11 3 4 57:29 36
4. Rovensko  18  8 5 5 42:27 29
5. Jedlí  18  9 2 7 35:66 29
6.  Hrabová  18  6 3 9 24:50 21
7.  M.Morava  18  4 6 8 30:44 18
8.  Bohdíkov B  18  4 5 9 35:54 17
9.  Kamenná  18  3 3 12 23:54 12
10.  Ruda B  18  2 5 11 23:47 11

 Oresní přebor – dorost

1.  Javorník 16 14 0 2 111:24 42
2.  Písečná  15 13 0 2 64:16 39
3.  Bludov  15 9 2 4 63:32 29
4.  Rapotín  16  8 1 7 69:44 25
5.  Jindřichov  16  8 0  8 32:63 24
6.  Č.Ves  16  6 0 10 22:45 18
7.  ŠTÍTY  16  5 1
10
31:78
16
8.  Zlaté Hory  16 3 0 13 32:76 9

 Okresní přebor – ml.žáci

1. ŠTÍTY 11 8 3 0 73:14 27
2. Sudkov 11 7 3 1 75:17 24
3. Dubicko 12  7  1  4  71:26  22
4. Loštice 11  6  1  4  34:27  19
5. Oskava 11  4  2  5  32:28  14
6. Leština 12  3  0  9  59:59  9
7. Kamenná 12  0  0  12  6:179  0

Naši mladší žáci po vítězstvích v obou finálových utkáních získali titul

PŘEBORNÍK OKRESU ŠUMPERK

Okresní přebor – st.přípravka

1. Mohelnice A 20 18 1 1 242:46 55
2. Loštice  20 16 1 3 215:46 49
3. SULKO Zábř.A  20 16 0 4 238:86 48
4. Rovensko  20 11 4 5 132:82 37
5. ŠTÍTY  20 11
0
9
129:135
33
6. Mohelnice B  20  9  1 10 110:118 28
7. Lesnice  20  8 2 10 94:99 26
8. Sudkov  20  7  1 12 97:134 22
9. Dubicko  20  5 2 13 51:134 17
10. SULKO Zábř.B  20  2 0 18 49:234 6
11. Moravičany  20  0 2 18 36:256 2

Okresní přebor – ml.přípravka

1.  Postřelmov 20 18 0 2 260:99 54
2.  Loštice 20 17 1 2 211:95 52
3.  SULKO Zábř.A 19 15 0 4 229:36 45
4.  Sudkov  19 12 2 5 121:73 38
5.  Mohelnice  20 12 0 8 168:89 36
6.  ŠTÍTY  19  8 1
10
105:146
25
7. Dubicko  20  7 2 11 106:125 23
8. Lesnice  20  7 2 11 94:132 23
9. Rovensko  20  5  0  15  89:174  15
10. SULKO Zábř.B  20  2 0 18 42:202 6
11. Zvole  19 1 0 18 39:263 3

 PRŮBĚŽNÉ TABULKY (podzim 2014)

I.A třída skupina A  O KFS

1. Jeseník 15 12 1 2 76:10 37
2. Bohuňovice 15 9 1 5 33:19 28
3. Česká Ves 15 8 2 5 41:32 26
4. Maletín 15 8 1 6 37:44 25
5. Rapotín 15 7 1 7 31:45 22
6. Leština 15 6 3 6 30:30 21
7. Černovír 15 5 5 5 32:30 20
8. Jindřichov 15 6 2 7 29:35 20
9. Bělkovice 15 4 4 6 20:20 19
10. Loštice 15 5 4 6 36:29 19
11. Mor.Beroun 15 6 1 8 26:32 19
12. ŠTÍTY 15 6 3 6 28:27 18
13. Troubelice 15 4 4 7 25:43 16
14. Bludov 15 1 2 12 9:50 5

Okresní soutěž – muži

1. Brníčko 9 5 1 2 29:10 19
2. Lesnice B 9 5 2 2 28:15 17
3. ŠTÍTY B 9 5 2 2 22:14 17
4. Rovensko 9 4 3 2 24:15 15
5. Hrabová 9 4 1 4 13:24 13
6. Bohdíkov B 9 3 3 3 22:21 12
7. Jedlí 9 3 2 4 12:12 11
8. Malá Morava 9 2 4 3 20:22 10
9. Ruda B 9 1 4 4 13:22 7
10. Kamenná 9 1 0 8 9:37 3

Oresní přebor – dorost

1. Javorník 8 8 0 0 59:9 24
2. Písečná 8 7 0 1 39:12 21
3. Bludov 8 4 1 3 23:18 13
4. ŠTÍTY 8 4 1 3 22:36 13
5. Rapotín 8 3 0 5 15:19 9
6. Česká Ves 8 3 0 5 12:23 9
7. OLPA Jindřichov 8 3 0 5 15:31 9
8. Zlaté Hory 8 2 0 6 19:37 6
9. Nový Malín 8 1 0 7 9:28 3

Okresní přebor – ml.žáci

1. Sudkov 8 6 2 0 54:12 20
2. ŠTÍTY 8 6 2 0 62:12 20
3. Dubicko 8 5 1 2 43:16 16
4. Loštice 9 4 1 4 27:24 13
5. Oskava 8 2 2 4 19:16 8
6. Leština 8 1 0 7 31:49 3
7. Kamenná 7 0 0 7 3:110 0

Okresní přebor – st.přípravka

1. Mohelnice A 10 9 1 0 129:17 28
2. Loštice 10 9 0 1 130:28 27
3. SULKO Zábřeh A 10 8 0 2 129:50 24
4. Rovensko 10 6 1 3 64:44 19
5. Lesnice 10 6 1 3 65:49 19
6. ŠTÍTY 10 5 0 5 74:72 15
7. Mohelnice B 10 4 0 6 45:66 12
8. Dubicko 10 3 1 6 23:76 10
9. Sudkov 10 2 0 8 49:75 6
10. SULKO Zábřeh B 10 1 0 9 24:133 3
11. Moravičany 10 0 0 10 11:133 0

Okresní přebor – ml.přípravka

1. Postřelmov 10 10 0 0 128:37 30
2. SULKO Zábřeh A 10 8 0 2 143:46 24
3. Loštice 10 8 0 2 95:53 24
4. Mohelnice 10 6 0 4 85:47 18
5. Sudkov 10 6 0 4 75:40 18
6. ŠTÍTY 10 5 0 5 56:81 15
7. Dubicko 10 4 0 6 45:63 12
8. Lesnice 10 4 0 6 49:81 12
9. Rovensko 10 3 0 7 38:85 9
10. Zvole 10 1 0 9 32:143 3
11. SULKO Zábřeh B 10 0 0 10 24:94 0

KONEČNÉ TABULKY 2013/2014

I.A třída skupina A  O KFS

1. Mohelnice „B“ 26 17 2 7 62 : 26 53
2. ŠTÍTY 26 16 3 7 67 : 40 51
3. Chválkovice 26 12 8 6 49 : 39 44
4. Bělkovice 26 13 4 9 59 : 43 43
5. Leština 26 10 10 6 51 : 37 40
6. Jeseník 26 12 4 10 66 : 45 40
7. Mor. Beroun 26 10 7 9 50 : 57 37
8. Bohuňovice 26 10 7 9 52 : 44 37
9. Černovír 26 10 7 9 51 : 39 37
10. Troubelice 26 10 6 10 58 : 43 36
11. Jindřichov 26 7 6 13 52 : 79 27
12. Loštice 26 6 6 14 49 : 70 24
13. Bludov 26 5 7 14 35 : 61 22
14. Šumvald 26 5 1 20 25 : 103 16

Okresní soutěž – muži

1. Bratrušov 22 15 2 5 67: 27 47
 
2. Rapotín B 22 13 4 5 78: 36 43
 
3. Lesnice B 22 12 5 5 40: 19 41
 
4. Štíty B 22 11 3 8 48: 41 36
 
5. Jedlí 22 10 4 8 43: 27 34
 
6. Kamenná 22 10 4 8 68: 54 34
 
7. Bohdíkov B 22 10 3 9 38: 40 33
 
8. Malá Morava 22 6 5 11 53: 83 23
 
9. Vikýřovice B 22 6 5 11 38: 79 23
 
10. Nový Malín B 22 7 2 13 44: 44 23
 
11. Ruda B 22 5 5 12 29: 57 20
 
12. Brníčko 22 5 2 15 32: 71 17
 

Okresní přebor – dorost

1. Bludov 20 17 1 2 80: 29 52
 
2. Libina 20 15 1 4 78: 30 46
 
3. Loštice 20 11 2 7 46: 33 35
 
4. Sudkov 20 10 3 7 47: 49 33
 
5. Bohdíkov 20 10 2 8 56: 46 32
 
6. Dubicko 20 10 1 9 48: 42 31
 
7. Zvole 20 7 3 10 31: 41 24
 
8. Štíty 20 5 5 10 39: 46 20
 
9. Ruda 20 6 0 14 41: 81 18
 
10. Velké Losiny B 20 5 1 14 46: 65 16
 
11. Leština 20 3 3 14 26: 76 12
  Okresní přebor – st.žáci 7+1            
1. Úsov 16 14 1 1 128:30 43
2. Bludov 16 12 1 3 94:25 37
3. Štíty 16 11 0 5 106:45 33
4. Postřelmov 16 9 4 3 58:29 31
5. Hrabišín 16 7 1 8 48:71 22
6. Ruda 16 6 2 8 61:51 20
7. Jedlí 16 6 0 10 50:61 18
8. Petrov-Sobotín 16 1 2 13 17:107 5
9. Kamenná 16 0 1 15 11:154 1
               
  Okresní přebor – ml.žáci
           
1. Loštice 28 23 3 2 144:21 72
2. Bludov 28 22 2 4 134:39 68
3. Ruda
28 22 0 6 123:30 66
4. Horní Pomoraví 28 19 3 6 139:55 60
5. Štíty
28 17 3 8 108:49 54
6. Nový Malín 28 17 1 10 110:50 52
7. SULKO Zábřeh B 28 16 4 8 122:59 52
8. Rapotín 28 14 1 13 85:68 43
9. Bohdíkov 28 10 3 15 63:126 33
10. Rovensko 28 7 5 16 41:113 26
11. Jedlí 28 7 4 17 42:80 25
12. Oskava 28 6 4 18 34:79 22
13. Vikýřovice 28 7 0 21 50:162 21
14. Dubicko 28 2 5 21 27:135 11
15. Leština 28 1 2 25 29:185 5
               
  Okresní přebor – ml.přípravka            
1. Libina 28 27 0 1 363:62 81
2. Šumperk A 28 26 0 2 477:95 78
3. Ruda 28 22 1 5 249:83 67
4. Štíty 28 22 1 5 294:165 67
5. Loštice 28 19 0 9 262:115 57
6. H.Pomoraví 28 18 0 10 259:197 54
7. Šumperk B 28 16 0 12 261:160 48
8. Mohelnice 28 12 3 13 136:220 39
9. SULKO Zábřeh 28 11 1 16 191:275 34
10. Loučná 28 8 2 18 129:267 26
11. Velké Losiny 28 8 2 18 111:185 26
12. Postřelmov 28 7 2 19 131:231 23
13. Dubicko 28 3 0 25 59:338 9
14. Lesnice 28 3 0 25 63:324 9
15. Bludov 28 2 0 26 72:340 6

 

 

Podporují sport ve Štítech